Error Reporting

حتما براﯼ شما هم پیش آومده که هنگام بروز مشکل ناگهان صفحه اﯼ باز میشه و از شما میخواد مشکل را براﯼ ماکروسافت ارسال کنید ( مثلا در ویندوز XP ). شاید این صفحه برای خیلی ها ناخوشایند باشه. برای حذف آن کافی روﯼ آیکون My Computer در دسکتاپ کلیک راست کرده و بعد Properties را انتخاب کنید. بعد وارد زبانه Advanced شده و در این قسمت روی دکمه Error Reporting کلیک میکنیم. بعد در صفحه باز شده گزینه Disable Error Reportingرا انتخاب و بعد OK را میزنیم.

و یه روش دیگه :

برای این روش مراحل زیر را دنبال کنید :
1- در منوی Start برنامه Run
را اجرا کنید.
2- msconfig را تایپ کرده و OK
را کلیک کنید.
3- به برگه Services
بروید.
4- Error Reporting Service رو پیدا کرده و تیک کناری آن را بردارید و OK
را کلیک کنید.

بار دیگر که کامپیوترتان را Restart کردید دیگر این سرویس غیر فعال است.

/ 4 نظر / 7 بازدید
سحرمامی تندیس

سلام پریسا جن.خوبی.ببخشید مزاحم شدم.ن دیروز کامی رو دادم ویندوز عوض کرد. ولی الان فیلمام رو بدون صدا توی یکی از برنامه هاش نشون میده. بعدشم گوگل ریدرم اصلا عکسا و شکلکا رو نشون نمیده.میدونی علتش ممکنه چی باشه.ممنونم.موفق و شاد باشی[گل]

اریو نیو

سلام پريسا(اي كه تكنولوژي رو به زانو در آوردي) شرمنده اين چند وقته انقده بابليان عزيز و استادان گران وزن و سبك عقل از من كچل شيرين بي گاري كشيدن و گاو آهن بستن كه حتي به خودمم سر نزدم،وگرنه شيريني كچل باعث چسبناكي حافظه ي هم ميشه و نمي ذاره دوستان گرامش از ذهنش در برن(حتي براي كثري از ثانيه) پس بدان و آگاه باش كه گر اشعه ي سر زيبايمان را بسوي كسي هدفمند شليك كرديم هميشه به ياده سيبلمان هستيم.