آیلتس

عزیزانی که به آزمون آیلتس می اندیشند قبل از هر کاری (به اصلاح از نان شب واجب تر) بهره گیری از سیستم برنامه ریزی گام به گام و علمی آمادگی برای آزمون است. توجه شما را به این لینک جلب میکنم:

نقشه ی راهبردی آیلتس IELTS Strategic Map

تک تک مراحل آمادگی آزمون از تصمیم گیری و ثبت نام تا آزمون و کتاب و کلاس بر حسب زمان بندی دقیق در آن آمده است. برای هر مرحله تعدادی سوال متداول نیز طرح شده و پاسخ داده شده است.

/ 14 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
روژيار

سلام شما هم لينك شدي پيروز و سربلند باشي

toni montana

سلام دوست من ببخش سه شنبه پیام داده بودی من ندیدم من تورو لینک کردم تو هم من رو به نا پدرخوانده جدید لینک کن با سپاس. اگر لینک کردی به من اطلاع بده خدانگهدار.

فریده جلیلوند

عزیز من در" بلاگ خط رنگی " شما را لینک کردم . چشم اینجا هم که " بلاگ حمل افتاب " است لینکت میکنم فریده جلیلوند

هم عهدان منتظر-1

با سلام و تشکر از لینک کردن وب اخبار مهدوی این نظر لطف شما است .در هر حال توانایی های شما قبل ستودن است اگر با امید خود جوش شما در هم آمیزد.و ما آرزوی موفقیت تمام جوانان ایرانی به خصوص شما دوست خوب را را از خداوندگار عالم خواستاریم. یاعلی

پیام

دوست داشتن یعنی کوچیک کردن دنیا به اندازه یه نفر و بزرگ کردن یه نفر به اندازه دنیا

فــَرا

مطالب جالب و آموزنده ای می نویسی ... امیدوارم موفق باشی

بیژن شیلانی

سلام بر پریسا.شما بنده را لینک کن وبعد هم استپ بای استپ توضیح بده من چطور لینکت کنم ای بزرگوار..!!!!

ماموت عاشق

سلام خسته نباشید وبلاگ باحالی داری اگر دوست داری بیا باهم همکاری کنیم ٍٍE-mail : mammut.bozorg@yahoo.com ارزوی موفقیت میکنم خدا نگهدار

بهار

میگن خدا همین وراست تو ذهن خواب من و تو یه جایی كه تا برسی می گن كه دیره و برو می گن اگه صداش كنی به قلب تو سر می زنه چقدر صدات كنم خدا بیا كه پایونه منه ----------- منتظر قدم های سبزت هستم.