افشاگری بی سابقه خلافکاران نام آشنا !

رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری: مارکوپولو جاسوس بود! (جراید)

بر اساس تحقیقات انجام گرفته و اطلاعات واصله، چند تن دیگر از جاسوسان و متخلفان و مظنونان به شرح زیر معرفی می‌شوند:

۱-هاچ زنبور عسل: نامبرده یکی از زنبورهای بی هنر و بی سواد بوده است که فرمول تهیه عسل طبیعی را بلد نبوده،وی پس از مدتی به دروغ و با استفاده از رسانه های زنجیره ای خبر جعلی گم شدنش را منتشر می‌کند، سپس به بهانه ی واهی پیدا کردن مادرش به کندوهای همسایه ها سر زده تا بتواند فضولی کند و راز ساختن عسل را از آنها کِش رفته و بدون رعایت حق کپی رایت(!) از این فرمول سوء استفاده کند!

۲-پرین: وی یک دختر فراری بوده است و بدون آنکه گواهینامه ی الاغ سواری داشته باشد اقدام به سوار شدن بر پشت الاغی به نام «پاریکال» می‌کرده است، پرین به دروغ مدعی شده بود به دنبال پدربزرگش است به شهرهای زیادی سفر کرده و اطلاعاتی را جمع آوری نموده است؛ قابل به ذکر است که پدربزرگ پرین یکی از کارخانه داران و مفسدان اقتصادی شهرشان محسوب می‌شود و مادرش عکاس بوده که دلایل و علل و انگیزه ی گرفتن عکس توسط مادر پرین در دست بررسی است!

۳-پدر پسر شجاع: از ایشان اطلاعات چندانی در دست نیست، وی کلا آدم مشکوکی است، نامبرده در هیچ کدام از قسمت های کارتون نام حقیقی اش را بیان نکرده و همواره این سئوال مهم وجود دارد که نام ایشان قبل از تولد پسرش چه بوده است؟! در همین رابطه تا به این لحظه شونصد نامه برای ایشان ارسال شده است که متاسفانه ایشان هنوز نام حقیقی شان را بازگو ننموده و افکار عمومی‌را متنور نکرده اند!

۴-میگ میگ: وی در یک جایی که نمی‌دانیم کجاست آموزش دو میدانی دیده است تا بتواند در مواقعی که احساس خطر می‌کند با سرعت زیاد فرار کند، نامبرده همدستی “گرگ” دارد که به کمک وی دست به اقدامات تروریستی می‌زنند، البته آنها در فیلم هایی که خودشان از این صحنه ها می‌گیرند اینگونه وانمود می‌کنند که گرگ مزبور قصد گرفتن میگ میگ را دارد که طبق یافته های ما اصلا اینگونه نیست!

-البته افرادی همچون «نل»، «واتو واتو»، «کارآگاه گجت» و … نیز در این لیست حضور داشتند که به دلیل کمبود جا صرفا به بیان مهمترین هایشان پرداختیم!

/ 46 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مسعود قلعه

سلام مرغ پخته! عید نوروز را به شما و خانواده محترم تبریک عرض می کنم. امیدوارم سال جدید یا خروس پخته بشی یا قاطی خروسای پخته بشی! موفق و سربلند و سلامت باشی.

yasaman.gh

eydet mobaraaaak parisa joooon.sale khoobi dashte bashiii dar kenare khanevade va zizanet....shado salamat bashiii...sale no mabarak azizzam ba behtarin arezooha.....[ماچ][ماچ][قلب][قلب][گل][گل][لبخند][نیشخند] sale no va eyde hamegi mobaraaak.....

حسین(نای نی)

سلام همنوای گرامی. خوبید شما؟ عیدتون مبارک باشه انشا’الله. سرفراز باشید. عید یه سر نمی زنی اینجا؟[ناراحت] آسمونی باشی[گل]

Masoud

سلام مرغ پخته خوبی؟؟؟ عیدت مبارک

همايون

[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

پرهام

سلام این آخرین آپ منه حتما سر بزنید.

همسایه

اپ شو دیگه بابا

حامد

سلام وب بسیار با حالی بود اما من نتونستم کامل بخونم یه سر به ما بزن و یه رد بذار تا بتونیم زودتر پیدات کنم ممنون

علی

سلام.چرا آپ نمی کنید؟مشکلی پیش اومده؟؟؟