ساخت فایل بدون نام

این مطلب رو قبلا به نحوی دیگه گفته بودم اما الان می خوام بهتر و راحت تر بنویسم

1-ساخت فایل بدون نام:ابتدا روی فایل کلیک کرده و دکمه f2 را فشار دهید سپس کلید alt را پایین نگه داشته و تایپ کنید 255 یا 0160 آنگاه کلید alt را رها کنید.

2-حذف و اضافه کردن عبارتی به منوی send to:در ویندوز 98 یا me به آدرس فایلی که ویندوز را در آن نصب کرده اید بروید و وارد دایرکتوری send to شوید.در ویندوز xp وارد documents and settings سپس وارد پوشه ای به نام کاربری خودتان شده و وارد send to شوید.حال در پنجره باز شده هر برنامه ای که میخواهید برایش یک میانبر بسازید یا هرچه میخواهید حذف کنید.

3-فایلهای compressed(zipped):این نوع فایلها این امکان را به شما میدهد که بتوانید فایلهای خود را تا حدودی کم حجم کنید.برای این منظور با کلیک کردن بر روی فایل یا شاخه مورد نظر گزینه compressed(zipped)folder را از منوی send to انتخاب کرده و آن را با پسوند zip فشرده کنید.حال اگر بخواهید بر روی فایلهایتان پسورد بگذارید فایل یا پوشه مورد نظررا به یک فایل zipped کپی کرده و سپس به منوی file در بالا بروید و گزینه add a password را انتخاب کنید و پسوردتان را بنویسید.

4-حذف پیشوند to shortcut:در قسمت run وارد رجیستری شوید و به دنبال فایل زیر بگردید:

HKEY_current_user/software/microsoft/windows/current version/explorer

سپس در سمت راست دنبال متغیر link بگردید. با دوبار کلیک بر روی آن شماره های آن را به چهار عدد زوج صفر تغییر دهید.

5-غیر فعال کردن پخش اتوماتیک cd در xp:my computer را باز کرده و بر روی cd rom خود راست کلیک کنید.سپس properties را انتخاب کرده و بر روی play auto کلیک کنید.در drop down box میتوانید فعال یا غیر فعال بودن این تمایز را معلوم کنید. 

6-نمایش دادن پسوند فایلها در xp:ابتدا وارد کنترل پنل شوید و گزینه folder options را انتخاب کنید سپس به منوی view رفته و عبارت hide extensions را غیر فعال کنید.

/ 4 نظر / 10 بازدید
يك نويسنده

نمیدانم چه می خواهد این دل زبان بسته بنویسد اما اجازه بدبد حرفشو بزنه شاید از غصه های توش كم بشه شاید از فكر این آدما راحت بشه یا خودشو بزنه به دریا كاری كه نباید بكنه شاید ام از غصه هاش بگه كه چقدر غصه داره و دم نمی زنه شاید ازین دنیای فانی بگه كه تموم غصه هاش از این دنیاست اگه این دل كوچولو ما رو دوست دارید بهش كمك كنید كه آروم بشه و نظرش نسبت به دنیا عوض بشه

دوست

نیمرو ی جالبی بود!!!!!!!!!!

الناز

سلام جالب بود ممنون از اطلاعاتی که بهمون میدین[لبخند] دوستی چیست؟ شاید شمعی است که هر دم میسوزد و شاید عشقی است که هردم می جوشد و شاید ترانه ایست که آوازه اش در دلها جاری است ولیکن هر چه هست زیباست

شمس اله

[قهقهه]سلام من کار میکنم ولی این نیمرو خیلیییییییییییییییییییییییییییییییی با حال بود