عشق بدون قید و شرط

سرباز قبل از اینکه به خانه برسد با پدر و مادر خود تماس گرفت و گفت: ((پدر و مادر عزیزم جنگ تمام شده و من می خواهم به خانه برگردم؛ولی خواهشی از شما دارم. رفیقی دارم که می خواهم او را با خود به خانه بیاورم.))

 

پدر و مادر او در پاسخ گفتند: ((ما با کمال میل مشتاقیم که او را ببینیم.))

 

پسر ادامه داد : ((ولی موضوعی است که باید در مورد او بدانید؛ او در جنگ بسیار آسیب دیده و در اثر برخورد با مین یک دست و یک پای خود را از دست داده است و جایی برای رفتن ندارد و من می خواهم اجازه دهید او با ما زندگی کند.))

 

پدرش گفت: ((ما متاسفیم که این مشکل برای دوست تو به وجود آمده است. ما کمک می کنیم تا او جایی برای زندگی در شهر پیدا کند.))

 

پسر گفت: ((نه؛ من می خواهم که او در خانه ما زندگی کند.)) آنها در جواب گفتند: ((نه؛ فردی با این شرایط مو جب دردسر ما خواهد بود.ما فقط مسئوول زندگی خودمان هستیم و اجازه نمی دهیم او آرامش زندگی ما را بر هم بزند. بهتر است به خانه بازگردی و او را فراموش کنی.))

 

در این هنگام پسر با ناراحتی تلفن را قطع کرد و پدر و مادر او دیگر چیزی نشنیدند.

چند روز بعد پلیس نیویورک به خانواده پسر اطلاع داد که فرزندشان در سانحه سقوط از یک ساختمان بلند جان باخته و آنها مشکوک به خودکشی هستند.

پدر و مادر آشفته و سراسیمه به طرف نیویورک پرواز کردند و برای شناسایی جسد پسرشان به پزشکی قانونی مراجعه کردند.

 

با دیدن جسد؛ قلب پدر و مادر از حرکت ایستاد.

پسر آنها یک دست و پا نداشت

/ 10 نظر / 18 بازدید
آمیرزاببو

آماشاللا ، خیلی قشنگ نوشتی ، خوشمان آمد ،همینطوری که داری پیش میری ، بازم برو ، فقط مواطب باش به دیوار نخوری آخرش یه چیزی میشی، منم که آمیرزا ببو هستم همینطور دارم پیش میرم،الانم یه پست گذاشتم به نام: خانوم دکتر و بقیه من چیزای خیلی حسابی مینویسم ، حرفای خیلی خیلی حسابی که بخونید و حالشو ببریدو به درد زندگیتون بخوره ای جانم ،این اعتماد به نفسم منو کشته

یاسر

سلام دوست عزیز ... با 15 پوستر تاپ و دوست داشتنی از بازیگران ، خوانندگان و مذهبی آپم ... منتظر حضور گرمت هستم ... با تشکر

رها

قشنگ بود مرسی. راستی جواب عاشق کوهستانو خیلی باحال نوشتی.خوشم اومد[خنده]

عاشق کوهستان

سلام[گل] اگه شما دوست عزیز ، فقط جواب سلام میدادید ، خانم رها هم مثل شما نمیتونست [نیشخند]بزنه !! من بد کنم و تو بد مکافات کنی پس فرق میان من و تو چیست ؟[متفکر]

رها

ای وای شرمنده شدم[خجالت]

عطی

ظاهر بینیه دیگه[گل]

عاطفه

دلم میخواد میبوووووسیدمت [ماچ]